KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12847033
nr 1284 7033
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Kvinna. PT. Signerad. Motivet: 50x63
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:51:59
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander